Карма йога для начинающих

Карма йога для начинающих

Вы карма йога для начинающих, что эта блокировка ошибочна. Какие плагины установлены в Вашем браузере? Проявляется ли проблема если отключить все плагины? Проявляется ли проблема в другим браузере?

Проявляется ли проблема если их отключить? Давно ли в последний раз проверяли компьютер на вирусы? What plugins and addons are installed to your browser? Is it still blocking if you disable all plugins installed to your browser? Is it still blocking if you use another browser? Is it still blocking if you disable it? How long ago have you checked your computer for viruses?

Як визначити, чи є у вас кармічний борг або вам пощастило до сьогоднішнього дня пройти всі уроки і відпрацювати карму? Змушена вас засмутити: той факт, що ви живі говорить якраз про те, що вам належить пройти багато уроків. Ще одне питання, яке дозволяє визначити наявність кармічних боргів в будь-якій сфері звучить так: Чи є у вашому житті щось, що вас не влаштовує, засмучує або навіть затьмарює ваше існування? Можливо це проблеми зі здоров’ям, безгрошів’я або складні відносини з кимось із близьких? Можливо це самотність, відсутність взаєморозуміння з чоловіком або дітьми, незадоволеність життям? Будь-яке повторення ситуації, складнощі і проблеми, говорять не просто про наявність кармічних боргів, а безпосередньо про їх відпрацювання. Наприклад, ви постійно стикаєтеся з тим, що люди вас принижують.